Home / Bankalar / Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Müşterilerine kurulduğu bu zamandan bu yana sorunsuz hizmet kalitesiyle hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin bankacılığını üstelenen ve bankacılık alanında öncü olan Ziraat Bankası kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallıkta kendini kanıtlamış ve 7/24 online, mail ya da mobil kanallar ile hizmetini ülkenin her yerine götürmeyi başarmıştır. Bu makalemizde müşteri temsilciliğinden ziraat bankası açılış saati kaçta açılıyor gibi bilgilere erişebileceksiniz.

Müşteri Temsilciliği

Bireysel ya da kurumsal alanda sorunların çözümü ya da talep karşılamada sağladığı kolaylıklarla anında pratik ihtiyaca yönelik çözümler sunabilen bir bankadır. Memur maaşları, emeklilik ücretlerinin ödenmesi gibi kamusal alanda destek sağlayan ziraat bankası aynı zamanda müşterilerine sorunsuz hizmeti sağlamak amacı da gütmektedir. Bunun için çalışanların temposu ve verimliğine büyük özen göstermektedir. Bu yüzden motivasyonu yüksek ve çözüm odaklı çalışanların olmasına büyük bir incelik göstermektedir.

Ziraat Bankası Şube Anlayışı

Kredi, yatırım, güncelleme gibi konularda müşteri temsilciliğinden halledemediğiniz sorunlarınızı size en yakın Ziraat Bankası şubesine gelerek çözebilirsiniz. Şubede sizlere tanımlı sıra sistemiyle herhangi bir aksama ve gecikme yaşamadan işlemlerinizi yapabileceksiniz. Ziraat Bankası kamusal bir banka olduğundan ve bu sistemle çalışma anlayışı güttüğünden, yasaların belirlediği çerçeve içerisinde şubelerin açılış ve kapanış saatleri belirlidir.

Öğle arası tatiller ve bankanın milli, resmi bayramlardaki tatil süreleri de buna eşittir. Bu durum bakanlıklar tarafından belirtilerek şubeye arz edilir. Diğer özel günlerin dışında hafta içi 09.00’da işleme başlayan banka: 12.30’da öğle tatili ve 13.30’da öğle tatilinin bitimiyle de 17.30 da işlemini sonlandırarak banka kapanır. Çalışanlar çok gerekmedikçe mesaiye bırakılmamaktadır. Mesai saatleriyle ay sonunda belirlenerek maaşlarına yansıtılmaktadır. Hafta sonları kapalı olan şubelerde yapamadığınız işlemleri mobil kanalla veya internet bankacılığını kullanarak yapmayı deneyebilirsiniz. Ziraat bankası sizlere hizmet vermeyi sürdürecektir.

Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor
Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

About info_izms5czf

Check Also

Vakıfbank İnternet Bankacılığı

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Birçok bankada olduğu gibi Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Vakıfbank’ın da internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir