Home / Kredi / Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

Yeni izdivaç edenlere devlet yardımı destekli getirisiz Ziraat bankası evlilik kredisi nasıl alınır, koşulları nelerdir, Akbank, Vakıfbak, İşbank, Garanti bankası en uygun evlilik kredisi müracaatları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sitemizde bulabilirler. Düğün kredisi olarak da bilinen develet teşvikli evlilik kredisi yurttaşlara 40 bin TL olarak 2016 senesi Nisan ayında verilmeye başlanacak!

Getirisiz düğün kredisi müracaatı

Devlet destekli yeni izdivaç edecek olan çiftlere evlilik kredisi Nisan 2016 ay ve seneninde müracaatları kabul edilmeye başlayacak! Alınan habere göre yeni izdivaç edecek olan çiftlere devlet evlilik desteği olan ceviz parası anlaşmalı bankalar üzerinden yuva kurmak isteyen genç çiftlere bir defaya mahsus olarak verilmeye başlayacak. Her iki çifttin de ayrı olarak bireysel katılabilecekleri çeviz yardımı “5 _ 5” olmak üzere toplam 10 bin TL olarak çiftlere verilecek. Çiftlerin anlaşmalı olunan bankalara müracaat ederek ayrı ayrı ceviz hesabı açtırmaları ve 3 sene süresince hesaba en az 105 TL en fazla ise 1000 TL yatırmaları gerekmektedir.

İzdivaç edecek olan genç çiftler ister aylık isterse üç aylık olarak açtıkları ceviz hesaplarına para ödeyebilirler. Sene içerisinde aylık olarak hesap açan çiftler en fazla taksitlerini sene içerisinde 1 kez aksata bilirken 3 aylık periyot seçen çiftler ise bir dönem aksatma hakkına sahiplerdir. Arzulaması vaziyette katılımcı çift çeyiz hesabı 36 veya 48 aylık iken sonlandırabilecek ve sistemden çıktığı aya göre devlet evlilik desteğinden yararlanacak. 36 aylık iken sistemden 4,223 bin TL devlet desteği sağlanırken 48 aylık iken sistemden çıkana 4 bin 750 TL devlet desteği verilecektir. Teferruatlı kar oranı hesaplama makinesi;

  • 36 aydan başka bir deyişle 3 seneden önce çıkarsanız hiç bir devlet katkı hissesi alamazsınız
  • 36 ay ve 47 ay arası sistemde kalır ve çıkma kararı alırsanız %10 istifade eder ve en az 4,223 TL katkı hissesi alırsınız
  • 48-59 aylar arasında başka bir deyişle 4 sene ve 5 sene arası bu sistemde kalırsanız en az %15 tekabül eden kâr oranı ise 4.751 TL olmaktadır.
  • Sistemde tam olarak 60 ay veya 5 sene üzerinde kalanlar ise çeyiz hesaplarındaki teşvik olanaklarından tam olarak yararlanır ve 15 bin TL parayı eksiksiz olarak alırlar.

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

Not: Bu hizmeti Ziraat katılım bankası buradan ve Albaraka Türk buradan gibi bankalar başlıca vermektedir. Ayrı olarak bu bankalar İslami koşullara uygun helal düğün ve organizasyon finansmanları sağlamaktadır!

Ziraat bankası evlilik ( İZDİVAÇ) kredisi nasıl alınır?

Ziraat bankası tarafından evlilik kredisi çeyiz hesabı açılarak veya ihtiyaç kredisi şeklinde olmak üzere iki şekilde alına bilmektedir. Devlet destekli kredilerin verildiği bankalar olan Halk bankası, Vakıflar bankası ve Ziraat bankası tüm destekleri yurttaşlara en uygun geri ödeme şeklinde vermektedir. Ziraat bankası kredi hesaplamalarını buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Düğün kredisi isimi altında diğer bankalarda giderek yurttaşlara kredi paketleri tertip etmektedir. Bu kredi paketleri mayıs aylarında başlamakta ve eylül ayları sonuna kadar devam etmektedir.

Evlilik kredisi müracaatı evrakları

Ziraat bankası evlilik kredisi müracaatı yapacak olan yurttaşların yanlarından kesinlikle T.C. kimlikleri olması gerekmektedir. T.C kimlik vesikaları olamayanlar ise T.C. numaraları olan pasaport veya ehliyetlerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bu evrakların yanı sıra adres beyannamesi veya kendilerinin adlarına tertip etmiş son 3 ay içerisinde ödenmiş rastgele bir elektrik, su, tabii gaz, telefon faturası getirmeleri de istenilmektedir. N evraklarla ile birlikte Ziraat bankasına müracaatların bizzat olarak yapılması gerekmektedir T.C. Ziraat bankası İnternet üzerinden rastgele bir kredi müracaatını kabul etmemektedir. Her şehir ve kazada şubesi olan T.C. Ziraat bankası kredi müracaatı için şube adreslerini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank evlilik kredisi müracaatı nasıl yapılır?

Kamu anaparalı bankalar arasında yer alan Vakıfbank da yeni izdivaç edecek olan genç çiftlerimize 20 bin TL kadar evlilik kredisi imkanları sunmaktadır. 18 ay vadeye kadar sunulan genç çiftlerimize bu kredi imkanların en güzel yanı ise tamamı ile kefilsiz kredi olmasıdır! Aylık getiri oranın 1.55 oranında olan düğün kredisinin geri ödemesi 1.317.68 TL dir. Kredi tahsis fiyatı olarak ise bir kereye mahsus olmak koşulu ile 100 TL alınmaktadır. ( Kredi meblağının %5 oranında dır. ) Bunlara ilaveten her kredi müracaatında olduğu gibi evlilik kredisi müracaatında da çiftlere sigorta yapılmaktadır. Müracaat işlemlerini İnternet üzerinden hatıranda gerçekleştirmek için lütfen burayı tıklayınız.. Teferruatlı bilgi ise burada bulunmaktadır.

Yapıkredi bankası evlilik kredisi müracaatı ve koşulları

Düğün sezonunun yaklaşması ile beraber evlilik kredisi kampanyalarıda bankalar tarafından hız kesmeden süper fırsatlarla genç çiftlerimize sunulmaktadır. Bu kampanyalara dahil olan yukarıda ki bankalara ilaveten bir diğer bankamız da Yapıkredi bankasıdır. Mesaj ile ( Evlilikkredisi (boşluk) Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası (boşluk) Aylık geliriniz yazıp 4411 e gönderiniz, İnternet üzerinden, Telefon ( 444 0 444 ) ve Şube kanalları ile müracaat yapacağınız Yapıkredi evlilik kredisi için sizden istenilen evraklar ve belgeler aşağıdaki gibidir.

  • Son aylara ait geliriniz gösteren maaş bordrosu veya aylık yazınız
  • Serbest çalışan çiftler için vergi levhası fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanı
  • Kira geliri olanlardan ise kira kontratları istenilmektedir.

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi
Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi

About info_izms5czf

Check Also

Kredi Sicil Temizleme 2017

Kredi Sicil Temizleme 2017 Kredi sicil puanı bankalar arası kullanılan ortak bir sistemde tüm bankalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir