Home / Kredi / Kredi Sicil Temizleme 2017

Kredi Sicil Temizleme 2017

Kredi Sicil Temizleme 2017

Kredi sicil puanı bankalar arası kullanılan ortak bir sistemde tüm bankalara hizmet vermektedir. Sizin herhangi bir bankadan kullandığınız kredi bu sorgulama sistemi sayesinde diğer bankaya yaptığınız başvuruda kolaylıkla karşınıza çıkmaktadır. Bu nedenle Kredi siciliniz sizin finansal hayatınız açısından oldukça önem taşımaktadır.

Sizin bir bankadan kullandığınız krediyi yasal

süre olan 90 gün içinde ödememeniz halinde kredi siciliniz bozulacaktır demektir. Bu sicilin bozulması ise sizin başka bankalardan kredi kullanamayacağınız anlamı taşımaktadır.

Kredi sicilinizin temizlenmesi için 5 yıl gibi bir süre gerekmektedir. Bu nedenle ödemelerinizin düzenli olması sizin için oldukça önem taşımaktadır.

Kredi Sicil Temizleme 2017

Kredi Sicil Temizleme 2017
Kredi Sicil Temizleme 2017

 

About info_izms5czf

Check Also

Sicil Affı Yasası

Sicil Affı Yasası Hükümet piyasanın en çok beklediği mesele için düğmeye bastı. Son zamanda ardı ardına …

7 comments

 1. Kredi sicili nasıl sildirebilirim

  • Kredi Bilgileri

   Merhabalar metin bey kredi siciliniz silinmez iyileştirilir, şöyle ki bankalarla olan münasabetinizin düzenli ödeme veya kredi kartı kullanma diğer bir faktörle kredi alıp gereken zamanda ödeme yaparak kredi notunuzu yüksek seviyelere çekebilirsiniz. Şuan itibarı ile kırmızı çizgi denilen seviyede iseniz şayet beklemeniz gerekir yada sicil affından yararlanabildiyseniz üzerine bahsettiğim yollardan sicilinizi iyi seviyelere çekebilirsiniz.
   İyi Günlerde Olmanız Dileğiyle.. https://askredi.com/kredi-notu-nedir/

 2. bunları yaparsam kredi bilgileri temizlenir herhalde

 3. Merhaba kredilerimi birleştirmek istiyorum Nasıl yardımcı olabilirsiniz Acaba

  • Kredi Bilgileri

   Merhabalar kredilerinizi birleştirmek tek noktaya ödeme yapmak mantıklı yada kolay gibi görünsede şahsım adına tavsiye etmiyorum çünkü birleştirdiğiniz banka tarafından yine bir faiz uygulaması ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Mantıklı olan hale hazırdaki ödemelerinizin bakiyelerini yükselterek bir an önce kurtulmanız olacaktır..

 4. merhaba garanti bankası daha once hukuki işlem başlatıldı .5 yılık süreç de bitii ancak yine bankalar dusuk kart dahi vermıyor . bana 2000 tl getırmemı ve bana 1600 tl bır sanal kredı çıkartıp aylık duzenlı bır sekılde yaırmamı soyledıler . böyle bır sey işe yarar mı

  • Kredi Bilgileri

   Merhabalar tabi böyle bir uygulama mevcut sizin bankalar nezlinde güvenilirliğinizi tazelemek adına sanal kart çıkartıp ödemelerinizi takip ediyorlar bi nevi sağlama alıyorlar. Eğer 5 yıl doldu diyorsanız iş yerinin sizden istediği maaaş hesabının yanında size kart göndermeleri ihtimaldir her çalışana gönderirler banka personeli başvuruyu siz istesenizde istemesenizde yapar sizin kredi notunuza göre değerlendirilme yapılıp onaylanır yada onaylanmaz. Ama hiç bir şey yapamıyorsanız şayet sanal kart son seçenektir . İyi ve borçsuz günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir