Son Haberler
Anasayfa / KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR Önceden bir yakınımıza kefil olmak çok daha kolaydı ancak şimdi ise bu olay bir o kadar zorlaştı ki artık kefil bulmak kefil olmak da zor hale geldi. Bundan dolayı bankalar bazı koşullara bakarak belli bir fiyata kadar tüketicilere kefilsiz ihtiyaç kredisi verebiliyor. Böylece insanlar, kefil bulmak için zor durumda kalmaktan kurtulup, gelir belgesi, maaş belgesi gibi belgeler ile giderek kredi çekme olanağına sahip oldu. Bankalar 50.000 TL’ye varan kredi imkanı ile kefilsiz kredi olanağı sunmaktadır.

Kefilsiz kredi olanağı sunan bankalar özellikle kişilerin kredi notlarına bakarak kefilsiz kredi verebilmektedir. Kişinin kredi notunu ise ülkemizde KKB(Kredi Kayıt Bürosu) belirler. Kredi başvurusu yapan birinin kredi puanı yüksek ise bankadan bu krediyi kefilsiz alma olanağı daha yüksektir. Bireyin kredi notu düşük ise krediyi kefilsiz olarak alması zorlaşır çünkü banka kendi parasını güvende tutmak için kefalet ya da teminat isteyebilir.

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR
KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bankaların kefilsiz kredi verirken baktığı önemli bir kriter de talep edilen fiyattır. Kredi notu yüksek bir tüketicinin 15.000 TL’lik talebi kefilsiz alma olanağı yüksekken, düşük kredi notu olan bir tüketicinin bu miktarı alması daha düşüktür. Kredi notu düşük tüketici 5.000 TL’lik bir kefilsiz kredi’yi alma ihtimali daha yüksektir.

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR
KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Kefilsiz kredi çekebilmek için şu; kriterlere dikkat etmelisiniz;

-Kredi notunuzun yüksek olması,

-Kredi sicilinizin iyi durumda olması,

-Bankaya borcunuzun olmaması,

-Üzerinize kayıtlı taşınmaz malın bulunması gibi durumlar kredi çekme olanağınızı arttırıyor.

Size kefilsiz ihtiyaç kredisini hangi bankalar vermektedir? Diye masaj salonu sorarsınız. Aşağıda belirttiğimiz bankalardan sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

GARANTİ BANKASI

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, internet aracılığı ile yapacağınız online kredi başvurusu sayesinde Garanti Bankası’ndan kefilsiz kredi alabilirsiniz. Kredi boşluk TC kimlik numaranızı 3340’a mesaj göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru değerlendirme sonucunuz, kısa bir süre sonra kısa mesaj olarak size gelir. Eğer kefilsiz krediniz onaylanırsa, herhangi bir  şubeye giderek kredinizi alabilirsiniz.

ODEABANK

Son dönemde hızlı bir yükseliş yapan Odeabank da kefilsiz kredi veren bankalar arasında bulunuyor. 15.000 TL’ye kadar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankaya başvuru yapmak için, bankanın resmi internet adresine giderek, online başvuru kısmından, TC kimlik numaranız ve telefonunuza gelen doğrulama kodu ile başvuru yapabilirsiniz.

DENİZBANK

Kredim yazıp bir boşluk TC kimlik numaranızı 3280’e SMS attığınızda cebinize gelen onay kodu ile sadece kimliğiniz ile kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

AKBANK

Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer tutan Akbank,  kefilsiz ve gelir vergisiz kredi imkanı sunuyor. Başvuruyu bankanın bireysel müşteri hattı( 444 25 25) ‘nı arayarak, telefonunuzdan 4425’e TC kimlik numaranızı yazıp göndererek, ya da bankanın internet sitesine girerek, online kredi başvurusu bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

FİNANSBANK

20.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi imkanı veren Finans bank’a telefonunuzun mesaj kısmına TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilirse, yakın bir Finans bank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Kefilsiz kredi olanağı sunan bankaları şu şekilde sıralamak mümkündür;

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

•Yapı kredi Bankası

•TEB

•Şeker bank

•İş bankası

•İNG Bank

•Ak bank

•Vakıf bank

•Halk bank

askredi.com

Hakkında Kredi Uzmanı

Check Also

Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Müşterilerine kurulduğu bu zamandan bu yana sorunsuz hizmet kalitesiyle hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin bankacılığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir