Son Haberler
Anasayfa / Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi, bir aracı kurumun kart sahibi ile banka arasına girerek bir köprü finansman sağlamasını ve bu sayede müşteriyi banka faiz yükünden kurtarmayı amaçlayan bir sistemdir. Tamamen yasal olan bu sistem sayesinde kredi kartı borcu olan insanlar, borçlarını para sıkıntısına düşmeden ve düzenli bir şekilde ödeyebilir. Böylelikle tüm bankalar kredi kartı borcunu ödeyemeyen müşterilerini kaybetmemek veya vermiş oldukları kredi tutarını geri alabilmek için müşterilerine taksitlendirme yapmaktadır. Kredi kartı borcunu taksitlendirme işlemini gerçekleştiren bankaları incelendiğimizde ülkemizin köklü ve büyük bankası olan Garanti Bankasının da olduğunu söylemek mümkündür. Garanti Bankası bu konuda müşterilerinin kredilerini taksitlendirme yaparken oldukça cömert davranmaktadır.

askredi

Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

 


Garanti Bankası, çekilen kredilerin zamanında ödenememesi ve onlara eklenen gecikme faizleri, kredi kartı asgari ücretinin dahi ödenememesi halinde kurtarıcınız durumundadır. Şayet Garanti Bankasının kredi kartı borcunuzu yapılandırmasını istiyorsanız ciddi bir şekilde borcunuzu ödeyemeyecek durumda olmanız gerekir. Ancak bu durumda bankaya kredi kartı borcunu taksitlendirme başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

askredi.com
Garanti bankası kredi kartı borç taksitlendirme

Zira ödeyecek durumunuz var ve bu şekilde başvuru yapıyorsanız banka sizi ek faiz ücretine tabii tutabilir. Bunun yanı sıra kredi kartı borcunuzu taksitlendirme işlemini yapabilmeniz için siciliniz in temiz ve kredi notunuzun orta seviyede olması gerekmektedir. Zira siciliniz temiz değil ya da yasal takip sürecinde iseniz kredi kartı borcunu yapılandırma işlemine hak kazanama durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durum söz konusu değil ise Garanti Bankasına kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istediğinizi şubeye giderek belirtebilir veya Garanti Bankası hizmeti olan 444 0 333 numarasını arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda anlatılan adımları doğru bir şekilde takip ettiğinizde müşteri hizmetlerine durumunuzu izah edebilirsiniz.

Genelde onlar da sizi 0212 410 90 00 bu numaraya yönlendireceklerdir. Bu görüşme neticesinde anlatılan adımları tamamlayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kredi kartı borcunuzu yapılandırdık tan sonra ödemelerinizi zamanında gerçekleştirmeye özen göstermeniz gerekecektir. Zira yasal takibe maruz kalarak bankanızın size olan güvenini sarsmış olursunuz.

Hakkında Kredi Uzmanı

Check Also

Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Müşterilerine kurulduğu bu zamandan bu yana sorunsuz hizmet kalitesiyle hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin bankacılığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir