Son Haberler
Anasayfa / En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar Günümüzde yeni açılan banka ve bankacılık sektörünün artışıyla yaşanan rekabet en çok tüketicilerin işine yaramaktadır. Türkiye’de bankacılık sektörünün sınırlı olduğu dönemlerde bankalar kredi onayı verme konusunda çok sıcak bakmıyorlardı. Ancak bankacılık sektörünün günden güne artış göstermesiyle bankalar, kredi notu yüksek olan müşterilere kredi vermek için birbirleriyle yarışmaktadır.

Özellikle de yeni açılan ve müşteri sayısı az olan bankalar, daha çok kredi onayı vermektedir. Bu konuda kredi alabilmek için kredi notu düşük olan kişiler daha ısrarcı davranmalıdır. Bu kişiler, ‘kredi onayım reddedildi.’diye yakındıklarında hemen en yakın, kolay kredi veren bankalara giderek bu durumu düzeltme şansına sahiplerdir. Böylelikle işlemlerini daha kolay hale getirmiş olacaklardır. Buna ek olarak kredi başvuru tutarınızı biraz daha düşürdükten sonra tekrar kredi başvuru formu doldurmanız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Peki hangi bankalar sizlere en kolay kredi vermektedir? Sorunuza doğru cevabı bulmak için aşağıda belirttiğimiz bilgileri okumanız sizlere yardımcı olacaktır. En kolay kredi veren bankaları şu şekilde sıralamak mümkündür.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar
En Kolay Kredi Veren Bankalar
  • FİNANSBANK

En kolay kredi veren bankaların arasında ilk sırada Finansbank gelmektedir. Finansbank, sizlere kredi vermek için yalnızca ön onay olmadığı durumlarda aylık gelir belgesini talep etmektedir. Gelir belgenize bakılarak en kolay şekilde krediyi alma hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Finansbank’ın kredisini almaya başladığınızda sizlere birçok kolaylığının olduğunu da söylemek mümkündür. Bu kolaylıklar ise; Senelik hiçbir aidat ücret kesintisinde yoktur. Bunun yanı sıra havale ve eft ücret kesintisinde de bulunmamaktadır. Ayrıca Finansbank, sizlere kefilsiz ve dosya masrafsız kredi alma imkanı da sağlamaktadır. Başvuru yaparken güncel adres ve telefon bilgilerinizi yazmanız gereklidir. Diğer bir başvuru seçeneği ise; TC Numaranızı 5030’a kısa SMS olarak göndermenizle gerçekleştirmek mümkündür.

  • ODEABANK

        Odeabank, özel bir şirket olarak kurulan yeni bir bankadır. Banka yeni hizmette bulunduğu için müşteri kazanması gerekmektedir. Yeni açıldığı için müşteri kazanmak amacıyla kolay ve en uygun  kredi veren bankalar arasında Odeabank’ı da söylemek mümkündür. Odeabank’dan kredi alabilmek için temiz bir sicilinizin olması gerekmektedir. Bu sayede bireysel, tüketici ve ihtiyaç kredisi gibi kredileri kolaylıkla alabilirsiniz.

       Odeabank’a telefon ile başvurmak için 444 08 444 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Yine SMS üzerinden başvurmak istiyorsanız KREDIM yazıp bir boşluk bırakarak TC Numaranızı 8444 numaralı hatta kısa mesaj göndererek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Son olarak Odeabank’ın resmi web sitesinden de başvuru yapabilirsiniz.

  • ING BANK

      Türkiye’ de açılan yabancı sermayeli bankalardan birisi de ING Bank’tır. Ülkemizde çok fazla banka olduğu için rekabet her geçen gün artış göstermektedir. ING Bank’ta diğer yeni açılan bankalar gibi müşteri potansiyelini arttırmak amacıyla en kolay kredi veren bankalar listesine girmektedir.

Acilen krediye ihtiyacınız varsa düşük faiz oranları ile bu bankaya başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı 0850 222 0 600 nolu telefondan gerçekleştirebilirsiniz. KREDI yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızla 2205’e SMS göndermekle de başvuru yapabilirsiniz.

Bu saydığımız bankalar dışında en kolay kredi veren bankalarımız da bulunmaktadır. Bu bankalar;

En Kolay Kredi Veren Bankalar Şu Şekilde Sıralanmıştır

  • Akbank
  • Denizbank
  • Halk Bankası
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi
  • HSBC
  • Şekerbank

Bu bankaların açılmasıyla günden güne tüketici en kolay şekilde kredi alabilmektedir. Ancak unutulmaması gereken bir husus vardır. Bankacılık sektöründen kredi alabilmeniz için yasal takibe maruz kalmamanız gerekmektedir. Gereken şartlara uygun olduğunuz takdirde yukarıda belirttiğimiz bankalar sizlere en kolay krediyi verebilmektedir.

Hakkında Kredi Uzmanı

Check Also

Ziraat Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Müşterilerine kurulduğu bu zamandan bu yana sorunsuz hizmet kalitesiyle hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin bankacılığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir